O firmie

Firma bhp w BolesławcuJesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z Bolesławca, świadczącym interdyscyplinarne usługi dla firm i instytucji w całym kraju, niezależnie od ich wielkości oraz branży, którą reprezentują.
Obecny profil działalności firmy związany jest bezpośrednio z naszymi zainteresowaniami, wynikającymi z rozwijanych pasji oraz wykształcania i doświadczenia ludzi tworzących SAFTEKO - specjalistów w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ratowników medycznych oraz grona branżystów posiadających nieoceniony zasób wiedzy w swoim fachu.
 

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Bolesławcu w województwie dolnośląskim, skąd kierujemy do wszystkich zainteresowanych naszą bogatą ofertę, w zakresie której proponujemy:

  • kompleksowe usługi bhp 
  • usługi w zakresie ochrony środowiska 
  • szkolenia przez internet (e-learning), w tym szkolenia bhp 
  • szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej 
  • usługi związane z ochroną przeciwpożarową 
  • dokumentację HACCP. 


Istniejąc jako profesjonalne przedsiębiorstwo stale podnosimy jakość oferowanych usług. Kluczowe znaczenie mają dla nas opinie klientów, w oparciu o analizę których stale aktualizujemy nasze rozwiązania usługowe i  dostosowujemy się do konkretnych wymagań i potrzeb zachowując najwyższą jakość oferty.
Wierzymy, że służąc Państwu przyczyniamy się do polepszenia warunków pracy w Waszych przedsiębiorstwach oraz wpływamy na wzrost satysfakcji z prowadzonej działalności i zaufania do nas.

 

Copyright © 2012-2021 SAFTEKO. Wszystkie prawa zastrzeżone
BHP Bolesławiec :: Szkolenia :: Kursy :: Nadzory :: Dokumentacja
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito